Komunikaty

ZAPROSZENIE NA POLA KLASY S

Pola Klasy S 2018

Tegoroczne spotkania polowe firma Syngenta organizuję w 9 lokalizacjach w całej Polsce. Odwiedzającym zaprezentuje nowość w ochronie zbóż przed chorobami - rewolucyjny produkt ELATUS™ ERA. Na polach doświadczalnych nie zabraknie także nowych kolekcji odmian pszenicy ozimej, jęczmienia hybrydowego i rzepaku.

Czytaj więcej...

NOWOŚCI OD INNVIGO

Z wielka przyjemnością informujemy, iż kolejne dwa produkty wzbogaciły ofertę INNVIGO w 2018 roku:
1. Insektycyd Delmetros 100 SC
2. Fungicyd Harcer 425 EC

Czytaj więcej...

AKCJA SYNGENTY WSPOMAGAJĄCA TWORZENIE SIEDLISK DLA PSZCZÓŁ

Pszczoła

W ramach projektu The Good Growth Plan i zobowiązania na rzecz wspierania różnorodności biologicznej Syngenta po raz czwarty ogłasza Operation Pollinator – Akcję na rzecz Owadów Zapylających, zachęcając rolników do wysiewania na nieużytkach roślin atrakcyjnych dla pszczół. Rolnicy, którzy wypełnią formularz na stronie www.syngenta.pl, otrzymają bezpłatnie od firmy specjalną mieszankę nasion roślin, które tworzą przyjazne i pełne pożywienia środowisko dla owadów zapylających. Mieszanka nasion, którą udostępnia Syngenta, została dobrana tak, by dobrze sprawdziła się w polskich warunkach klimatycznych. W pięciokilogramowych opakowaniach rolnicy znajdą nasiona słonecznika zwyczajnego, gryki zwyczajnej, facelii błękitnej, ogórecznika lekarskiego i koniczyny perskiej. Rośliny te długo kwitną, a swoim nektarem służą owadom zapylającym takim jak pszczoły, trzmiele czy motyle.

Czytaj więcej...

PRZEZIMOWANIE ZBÓŻ OZIMYCH - TEST OCENY

 

Przezimowanie ozimin  to temat , który nurtuje dziś nas wszystkich. Nie trzeba czekać na ruszenie wegetacji, by jak najszybciej być w stanie ocenić poziom uszkodzeń zimowych. Wystarczy wykonać prosty test i już po około 24 godzinach mieć pełną wiedzę na ten temat.

Szczegółowy opis testu na stronie :

http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/aktualnosci/przezimowanie.html

Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony, pozdrawiamy.

Zespół BASF Polska

ATLANTIS STAR - NOWA GENERACJA HERBICYDU

ASJak informuje Bayer Crop Science firma wprowadza na rynek nową generację herbicydu Atlantis Star do ochrony w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym i życie. Herbicyd to odpowiedź na problem na zagrożenia ze strony takich chwastów jak: miotła zbożowa, wyczyniec polny czy stokłosy. Atlantis Star to herbicyd selektywny, bezpieczny dla upraw jak zapowiada Bayer i będzie go można nabyć już wiosną tego roku.

Czytaj więcej...

KONFERENCJE ZIMOWE SYNGENTY W 2018 ROKU

Konferencje Zimowe Syngenta 2018

Cykl Konferencji Zimowych organizowanych przez Syngenta rozpocznie się 30 stycznia 2018 roku. Najważniejszym elementem będzie prezentacja zintegrowanej oferty dla uprawy zbóż. Nie zabraknie nowości w ochronie fungicydowej takich jak Elatus Era i sprawdzonych sposobów na regulację wzrostu zbóż - Moddus i Moddus Start. Producentów zbóż z pewnością zainteresuje rewolucyjne działanie substancji  SOLATENOL™. Produkty oparte o tę substancję aktywną są obecnie najchętniej rekomendowanymi fungicydami przez niezależnych doradców w takich krajach jak Niemcy i Francja.

Czytaj więcej...

Komunikaty cenowe

Kontakt

ul. Szkolna 2/4 lok 418

667 958 199

biuro@kfpz.pl